בוקר אורי

סקס פוזיטיב (פורנו פמיניסטי)

רשימת אתרי פורנו חיובי (פורנו פמיניסטי, לא פוגעני):


רשימת אתרי פורנו חיובי בחלון חדש | להציע שינויים ואתרים נוספים

למה בשבילנו?

פורנו מיינסטרימי בימינו מאד בוטה, משפיל, מטעה ומעביר מסר כוחני ואלים. הנה קטע של רן גבריאלי באנגלית על זה (אישית פחות התחברתי לסגנון שלו, אבל זה מעביר את הרעיון)

פורנו משפיל גם גברים, שמוצגים כמכונת סקס מוכן לפעולה בכל רגע נתון, זיקפת ברזל ויכולת ספורטיבית לרוץ מרתון בתנועות של 10 ס"מ קדימה ואחורה.
פורנו משפיל גם נשים, שמוצגות כמכונת מציצה-כוס-תחת שתעשה הכל כדי להגיע לגמירה של הגבר ומרטיבה כמות שתמלא בריכה אולימפית ותשחה בה גם.
סרטים הם לא המציאות – כשאנחנו רואים את שוורצנגר מרים מכונית ברור לנו שבמציאות הוא חונה ברברס כאחד האדם, וגם הוא לא ימצא חניה על רוטשילד. או לפחות הנהג שלו. בכל מקרה ברור לנו שאנחנו לא הולכים להרים מכוניות אפילו שראינו את זה בסרט… בפורנו מועבר המסר כאילו שזו המציאות, כאילו שזה סרט דוקומנטרי של ערוץ 8 וככה סקס אמור להיראות…
כאשר המציאות מאד רחוקה מכך. גם בסקס אנחנו אנשים, ולא מכונות.
הנה קטע קצר מהרצאה של צחי בן ציון על העניין הזה:

למה להפסיק לצרוך פורנו מיינסטרים – בשבילן?

אנשים בטוחים שכוכבי וכוכבות פורנו עושים כיף, מתעשרים, מגלגלים כספים ונהנים מהחיים בעבודה המושלמת. יש את המיעוט, הטופ 10% שאצלם זה ממש ככה, אבל רוב תעשיית הפורנו מנצלת, משאירה נשים עם כל בעיה בריאותית שאפשר לחשוב עליה, מחלות מין כמובן, והרבה מאד ניצול של נערות צעירות. משתמשים בהם ואז זורקים. הרבה מהבעיות שיש בזנות יש גם בפורנו המיינסטרים, בשל אופי העבודה.
היית מוכן/ה שמישהו שמגעיל אותך יגע בך? בתמורה לכמה כסף כן?
תעשיית פורנו הילדים הרבה יותר גרועה, קשורה לחטיפת ילדים במקרים רבים (אותו הארגון שאליו מדווחים על אתרי פורנו ילדים עוסק גם במציאתם ילדים נעדרים). במקרה הזה ברור לכולנו שזה רע ובלתי מוסרי וברור לנו שהילדים האלה מנוצלים ועוברים דברים שלא יעשו.

נ.ב: בפורנו מצויר, מונפש וטקסטואלי אין את הבעיות הללו של ניצול אנשים. זה עדיין יכול להשפיע עלינו לרעה, ליצור ציפיות לא הגיוניות, לא רצויות או סתם לא מתוקשרות מהפרטנר/ית. לדעתי האישית, מצויר משפיע פחות, כי די ברור שזה לא אמיתי…

נ.ב.ב: כנ"ל לגבי פורנו טקסטואלי

וקטע נוסף של רן גבריאלי: